E-Fatura / E-Arşiv Yönetimi

E-Fatura, E-Arşiv yönetmenin en basit yolu

Yeni nesil fatura yönetimi ile tanışın

Gelen e-faturaları kolayca muhasebeleştirin

E-Fatura E-Arşiv düzenleyin, zaman kazanın

E-Fatura

Oluşturduğunuz faturaları, karşı firma E-Fatura kullanıcısı ise elektronik ortamda E-Fatura olarak gönderebilirsiniz.

E-Arşiv

Oluşturduğunuz faturaları, karşı firma E-Fatura kullanıcısı değil ise elektronik ortamda E-Arşiv olarak gönderebilirsiniz.

Gelen E-Fatura

Diğer firmalar tarafından size kesilen E-Faturaları tek tıklama ile sisteminize alabilir ve otomatik muhasebeleştirebilirsiniz.

Otomatik ürün açılışı

Gelen E-Faturaların içinde bulunan ürünler, ürün listenizde bulunmuyorsa ürün kartlarının karşı taraftaki bilgiler ile otomatik açılmasını sağlayabilirsiniz.

Otomatik ürün eşleştirme

Kendi ürün listeniz ile gelen E-Faturadaki ürünlerin karşılaştırmasını sağlayabilir, eşleşen ürünleri kolaylıkla görebilir, eşleşmeyenler için kayıt işlemlerini başlatabilirsiniz.

Muhasebeci hesabı

Muhasebecinize vereceğiniz bir kullanıcı adı ve şifre ile muhasebecinizin ilgili raporlara ve dökümlere kolayca ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Böylece faturalarınızı muhasebecinize iletme zahmetinden kurtulmuş olursunuz.

Arşivleme

Tüm elektronik faturalarınızı 10 yıl boyunca güvenli ve ücretsiz saklayabilirsiniz.

Özelleştirme yeteneği

Standart E-Fatura görünümünden kurtulabilirsiniz. E-Fatura’ nızı dilediğiniz gibi tasarlayabilir, dilerseniz banka ve vade bilgilerini faturanıza ekleyebilirsiniz.

Maliyet avantajı

Basılı fatura maliyetinden kurtulabilir; hızlı, güvenilir ve online fatura süreçleri ile işinizi büyültmeye odaklanabilirsiniz.

İşinizi Aymada ile yönetin, karlılığınızı ve cironuzu arttırın. Aymada' yı hemen bugün deneyin!

5 Gün Ücretsiz Demo!